RiRi The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RiRi The Best

The Rihanna Best Forum!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Риана отказва да позира гола

Go down 
АвторСъобщение
Miss Rihanna Fenty
Admin
Admin
Miss Rihanna Fenty


Female Брой мнения : 192
Age : 29
Местожителство : България
Registration date : 12.03.2008

Риана отказва да позира гола Empty
ПисанеЗаглавие: Риана отказва да позира гола   Риана отказва да позира гола Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 5:08 pm

Ако сте се надявали, че и Риана ще последва примера на много свои колежки и ще се разсъблече за някое списание, то трябва да ви разочароваме, защото тя обеща никога да не позира гола, защото "майка й ще я убие".

Въпреки че певицата не се страхува да се появява с оскъдно облекло, тя категорично отказва да се съблече за снимки.

"Майка ми ще ме убие, ако позирам гола. Когато направих боди арта за видеото "Umbrella", не го направих, за да покажа тялото си. Направих го, защото хората ме обичат. Много позирах за списания и винаги е прекрасно да правиш снимки за първа страница, защото хората ви вземат за модна икона", казва Риана.


КЛЮКИ
Риана трепери от страх пред майка си и затова отказва да се съблече за "Плейбой". Въпреки че певицата не е срамежлива и се разсъблича за клипове, тя е категорична, че никога няма да се снима напълно гола. "Аз съм само на 20 години и майка ми ще ме убие, ако позирам гола" - допълва звездата.
Върнете се в началото Go down
http://leonalewisbg.forumotion.com
 
Риана отказва да позира гола
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RiRi The Best :: За Rihanna :: Новини-
Идете на: