RiRi The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RiRi The Best

The Rihanna Best Forum!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Риана си почива до края на годината

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
RiRiTy_FenKaA
Новичко
Новичко
RiRiTy_FenKaA


Female Брой мнения : 17
Age : 29
Registration date : 10.05.2008

Риана си почива до края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Риана си почива до края на годината   Риана си почива до края на годината Icon_minitimeСъб Май 10, 2008 10:56 am

"През 2007 г. не успях да оценя всичко, което постигнах, защото не преставах да работя", признава певицата


Риана има намерение да си почива до края на тази година, за да не заприлича на "изтощеното зомби", което била по време на церемонията по раздаването на наградите "Грами".

20-годишната певица признава, че почти не си спомня вечерта на 10 февруари, защото била прекалено изморена. Ето защо певицата има намерение да се възползва от успеха си тази година и да си почине.

"Вече предупредих всички, че тази година няма да работя като луда. През 2007 г. не успях да оценя всичко, което постигнах, защото не преставах да работя", признава Риана пред сп. "Ел".

Тя споделя, че дори не е успяла да се наслади на успеха си на церемонията по раздаването на наградите "Грами" и продуцентът й Jay-Z не знаел какво става с нея.

"Джей ме попита какво ми е, какво чувствам. А аз отговорих : "Ще ти кажа, когато се прибера вкъщи, затворя вратата и намеря спокойствие".
Върнете се в началото Go down
http://www.riri.dir.bg
Rihanna Fenty
Admin
Admin
Rihanna Fenty


Female Брой мнения : 110
Age : 30
Местожителство : ~In yOuR DrEaM~
Registration date : 12.03.2008

Риана си почива до края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана си почива до края на годината   Риана си почива до края на годината Icon_minitimeСъб Май 10, 2008 7:01 pm

Наистина Ри,работи много усилено през 2007г. и се нуждае от една голяма почивка,но честно казано на мен не ми се иска много,много...Предпочитам да ни радва с песните си... :P
Върнете се в началото Go down
https://rihanna.123.st
KiSseS_DonT_LiE
Редовно потребителче
Редовно потребителче
KiSseS_DonT_LiE


Female Брой мнения : 100
Age : 31
Registration date : 12.03.2008

Риана си почива до края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана си почива до края на годината   Риана си почива до края на годината Icon_minitimeНед Май 11, 2008 7:29 pm

Rihanna Fenty написа:
Наистина Ри,работи много усилено през 2007г. и се нуждае от една голяма почивка,но честно казано на мен не ми се иска много,много...Предпочитам да ни радва с песните си... :P

Дам..и аз съм на същото мнение
Върнете се в началото Go down
Miss Rihanna Fenty
Admin
Admin
Miss Rihanna Fenty


Female Брой мнения : 192
Age : 29
Местожителство : България
Registration date : 12.03.2008

Риана си почива до края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана си почива до края на годината   Риана си почива до края на годината Icon_minitimeНед Май 11, 2008 7:44 pm

Дам,определено Ри трябва да си почине,колкото и да не ни се иска,за да не заприлича на "изтощеното зомби", Sad
Върнете се в началото Go down
http://leonalewisbg.forumotion.com
Sponsored content





Риана си почива до края на годината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана си почива до края на годината   Риана си почива до края на годината Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Риана си почива до края на годината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RiRi The Best :: За Rihanna :: Новини-
Идете на: